تامین امنیت ویلا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دزدگیر ویلا یکی از چند ابزار امنیتی برای حفظ امنیت می باشد. خرید و فروش ملک در ایران یک سرمایه گذاری محبوب است. خرید ویلا یکی از این نوع سرمایه گزاری ها می باشد. داشتن ویلای تفریحی در کنار تمامی مزایایی که دارد نگرانی هایی نیز به همراه دارد. امنیت ویلا و در نظر داشتن کلیه موارد مرتبط به آن الزامی است که باید به آن دقت نمایید.

وقتی در طول سال مدت زمان کمی را در ویلای خود سپری می کنید و عموما آن جا حضور ندارید، تامین امنیت کار دشواری است. خوشبختانه تکنولوژی های امنیتی ای که در بازار موجود است می تواند تا حد زیادی این نگرانی های شما را کم نماید.

چنانچه نگران امنیت ویلای خود هستید این نکات می تواند به شما کمک کندکه شب ها راحت تر بخوابید!

نصب یک سیستم امنیتی کامل

هیچ چیزی بهتر از این نیست که ویلای خود را با یک سیستم امنیتی کامل پوشش دهید.

سیستم های امنیتی و دزدگیر ویلا برای این منظور طراحی شده است که جلوی سارقین را قبل از هر اقدامی بگیرید. یک تحقیق که توسط دانشگاه کارولینای شمالی صورت گرفته نشان می دهد 83 درصد از سارقین قبل از هر اقدامی احتمال وجود سیستم های امنیتی را در منزل بررسی می کنند.

سیستمی که از ترکیب دوربین مداربسته، دزدگیر، سنسورهای تشخیص و یک نظارت مداوم تشکیل شده است بی شک امن ترین راه حل برای امنیت ویلا می باشد. بسیاری از سیستم های امنیتی امروزی همراه با برنامه های موبایل ارائه می شوند که به شما امکان کنترل همیشگی سیستم امنیتی را می دهند. هم چنین در موقع بروز خطر به شما اطلاع رسانی می کنند.

در داخل ویلا دوربین مداربسته نصب کنید

برای داخل ویلا می توانید از دوربین های مداربسته بیسیم استفاده کنید. بسیاری از مدل های جدید این دوربین ها می توانند در گوشه ای از دکور منزل شما قرار گیرند. هم چنین می توانند به ضبط و ارسال تصاویر بر روی اینترنت بپردازند.

دوربین مداربسته بیرون ویلا

اضافه کردن دوربین مداربسته به بیرون ویلا می تواند باعث دور شدن سارقین از آن جا شود. زمانی که قصد خرید دوربین مداربسته بیرونی دارید به امکاناتی چون دید در شب، زاویه باز تصویر، امکان مشاهده از راه دور و دارا بودن تصاویر با کیفیت حتما دقت نمایید. هم چنین دوربین هایی که دارای قابلیت تشخیص حرکت هستند گزینه بسیار مناسبی می باشند.

دزدگیر ویلا نصب کنید

سیستم های امنیتی خانگی یا دزدگیر ویلا و اماکن تشکیل شده از تعدای سنسور هستند. این سنسورها می توانند به یک دستگاه کنترل مرکزی متصل شوند که وظیفه اطلاع رسانی و هشدار را دارد. هم چنین در موارد تشخیص خطر می توانند آژیر بزنند. برای در و پنجره ها سنسور های مخصوص این کار را نصب کنید. هم چنین برای افزایش ضریب امنیتی می توانید سنسورهای حرکتی، سنسور شکست شیشه و ... را نیز به سیستم امنیتی خود اضافه نمایید.

نصب زنگ هوشمند در

زنگ های هوشمند در ورودی منزل، با ارایه امکاناتی چون دارا بودن دوربین، تشخیص حرکت و امکان گفتگوی دوطزفه به شما کمک می کند بفهمید چه کسی پشت در منزل و ویلای شما می باشد. با امکان گفتگوی دوطرفه از راه دور هیچ کس متوجه نمی شود شما واقعا داخل ویلا هستید یا خیر.

دوست پیدا کنید!

تمام استراتژی های امنیتی نیازمند استفاده از تکنولوژی های جدید نیست. بهتر است گاه گداری با همسایگان خود معاشرتی داشته باشید. با یکدیگر ناهاری بخورید و یا یک دورهمی کوچک برگزار کنید. دوستی با همسایگان ویلا باعث می شود آن افراد حواسشان به ملک شما باشد. چنانچه قرار است کسی به ویلای شما مراجعه کند اطلاعات آن ها مانند ظاهر، تعداد و نوع خودرو را به همسایه خود اطلاع دهید.

اطلاعات تماس خود را به همسایه هایتان بدهید تا در صورت بروز اتفاق خاصی با شما تماس بگیرند.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

 مجله خبری آیملز یک مجله خبری تخصصی امنیتی میباشد که با مطالبی متفاوت در راستای افزایش سطح فرهنگی امنیتی میباشد تا جامعه ی امنی داشته باشیم

پست الکترونیک: info@mag.imelz.ir