پیشگیری از سرقت منزل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پیشگیری از سرقت منزل بی شک از مهم ترین اولویت های هر فردی است. خواه صاحب خانه باشید یا اجاره نشین این دغدغه ای عمومی محسوب می گردد. خبر خوب این است که محافظت از خانه می تواند ساده، معقول و مقرون به صرفه باشد. گام هایی که به آن اشاره خواهد شد، از توجه به آن چه در سطل زباله می ریزید تا تگ کردن محل جغرافیایی روی عکس هایتان، می تواند گام های بلندی در راستای جلوگیری از بروز دزدی در خانه شما باشد.

برای منزل خود سیستم امنیتی نصب کنید:

در گذشته دوربین های مداربسته به صورت غیراینترنتی عمل می کردند. امروزه می توانید تصاویر آن ها را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود از هر نقطه ای که باشید ببینید. هم چنین به دلیل افزایش عرضه محصولات امنیتی قیمت های آن ها نیز به نسبت کیفیت کاهش یافته است. چنانچه شک دارید آیا واقعا سیستم های امنیتی جلوی سرقت یا می گیرند یا خیر پاسخ بله می باشد. 70% سارقین منازل هرگز به خانه دارای سیستم امنیتی وارد نمی شوند.

از تکنولوژی های هوشمند برای ترساندن سارقین استفاده کنید:

سیستم های هوشمند اتوماسیون خانه که چند وقتی است وارد منازل شده اند توانایی کنترل همه ادوات منزل را دارند. می توانند موزیک، چراغ ها و هر سیستم دیگری را در خانه حتی زمانی که شما آن جا نیسیتید فعال یا غیرفعال نمایند. این سیستم ها می توانند با روشن و خاموش کردن چراغ های خانه شما این توهم را در سارق ایجاد کنند که فرد یا افرادی داخل خانه حضور دارند.

در و پنجره ها را حتی زمانی که در خانه هستید قفل نمایید

34% از سارقین منازل از درب ورودی جلوی منزل وارد می شوند. برای مقابله با این تعداد عادت نمایید همیشه در را قفل کنید. در ماه های گرم چنانچه می خواهید از هوای بیرون لذت ببرید تنها پنجره اتاقی که در ان حضور دارید را باز کنید. هموراه از سلامت کارکرد قفل ها اطمینان داشته باشید.

از لامپ های حساس به حرکت استفاده نمایید

استفاده از سنسورهای حرکتی برای روشن کردن لامپ های جلوی خانه باعث غافل گیر کردن سارقین می شود. قیمت این گونه سیستم ها پایین است و نصب آن ها بسیار راحت می باشد.

همسایه های خود را بشناسید

منتظر یک شرایط اضطراری برای مراجعه به همسایه های خود نباشید. خودتان را به آن ها معرفی کنید و سعی کنید یک رابطه دوستانه با آن ها داشته باشید. همسایه ها به یکدیگر توجه می کنند و در صورت دیدن افراد غریبه به آن ها مشکوک می شوند.

آیا به سیستم امنیتی برای خانه خود نیاز دارید؟ اینجا کلیک نمایید

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

مطالب مرتبط

گزارش تصویری آیملز از نمایشگاه

نمایشگاه CPSE چین در سال 2017 با حضور نمایندگان و

اهمیت استفاده از دزدگیر اماکن

ما همواره به دنبال امنیت خانه و خانواده خود هستیم.

خانه ام مورد سرقت قرار گرفته،

چنانچه خانه شما مورد سرقت قرار گرفته و این مقاله ر

 مجله خبری آیملز یک مجله خبری تخصصی امنیتی میباشد که با مطالبی متفاوت در راستای افزایش سطح فرهنگی امنیتی میباشد تا جامعه ی امنی داشته باشیم

پست الکترونیک: info@mag.imelz.ir