5 نکته مهم برای سفر های نوروزی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعطیلات نوروزی در پیش است و بسیاری از افراد در این زمان خانه های خود را ترک کرده و عزام مسافرت می شوند. در این جا 5 نکته مهم که باید برای امنیت خود و خانواده به آن توجه کنید را ذکر می کنیم.

  • با شناخت قبلی به سفر بروید: پیش از سفر به هر جایی، درباره مقصد تحقیق نمایید. این کار شامل شناسایی نقاط پر خطر، بررسی نقشه و نقاط استراحت و هم چنین در دست داشتن شماره های اضطراری می باشد.
  • هوشمندانه چمدان ببندید: تنها چیزهایی که برای سفر به آن ها نیاز دارید را به همراه داشته باشید. اگر چیزی برای شما با ارزش به نظر می رسد برای سارقین نیز همین طور است. مدارک و اسناد مهم خود را به همراه داشته باشید. شناسنامه، کارت ملیف پاسپورت و سایر اسناد را از دسترس سارقین خارج کنید.
  • تاخیر نکنید: برای رفتن تاخیر نکنید. اگر با هواپیما سفر می کنید زود تر به فرودگاه بروید. همیشه به گونه ای برنامه ریزی کنید که قبل از سفر دچار استرس نشوید.
  • جلب توجه نکنید: پوشیدن لباس های پر زرق و برق و لوکس در سفر ریسک سرقت از شما را بالا می برد. به فرهنگ منطقه ای که به ان سفر می کنید توجه کنید. برخی رفتارها و پوشش ها برای نقاط خاصی جالب به نظر نمی رسد.
  • پول نقد زیاد همراه نبرید: از حمل مبالغ زیاد پول نقد پرهیز نمایید. همواره قدری به اندازه نیاز خود پول همراه داشته باشید و الباقی را در بانک یا جای امنی بگذارید همراه نبرید. امروزه در هر فروشگاهی دستگاه های رداخت با کارت وجود دارد. لذا به جای حمل پول نقد از کارت استفاده نمایید.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

مطالب مرتبط

مفاهیم پایه سیستم های هشدار (د

مفاهیم پایه سیستم های هشدار (دزدگیر اماکن/اعلام حر

فعالیت نوکیا برای توسعه خانه ه

نوکیا با آغاز یک فعالیت دو جانبه تجاری با شرکت AIS

ربات های زبان آموز خانگی

مدل های کامپیوتری جدید باعث پیشرفت ارتباط کامپیوتر

 مجله خبری آیملز یک مجله خبری تخصصی امنیتی میباشد که با مطالبی متفاوت در راستای افزایش سطح فرهنگی امنیتی میباشد تا جامعه ی امنی داشته باشیم

پست الکترونیک: info@mag.imelz.ir